2017-09-25  new

Национален фестивал „Фолклорница край Еленско“:...

I-ви Национален фестивал „Фолклорница край Еленско" Класиране на участниците ПЕВЧЕСКИ ГРУПИ И ХОРОВЕ 1 група: от 6 до...

2017-09-25  new

Национален фестивал „Фолклорница край Еленско“:...

I-ви Национален фестивал „Фолклорница край Еленско" Конкурсна програма В конкурсната програма във втория фестивален ден взеха...

2017-09-25  new

Национален фестивал „Фолклорница край Еленско“:...

I-ви Национален фестивал „Фолклорница край Еленско" Кметът на Пирдоп откри първото издание на фестивала В Пирдоп...

2017-09-21  

Заседание на комисиите ...

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ – ПИРДОП                  2070 град Пирдоп, площад ”Тодор Влайков” №2 тел.:07181/; факс:07181/ 51-12 ===========================================================================   П О К...

2017-09-21  

Заседание на Общински съвет -...

                             ...

2017-09-04  

Първенство по мини футбол -...

ОБЯВА 2017-09-04 ...

 
 
 

ПОБЕДИТЕЛИ

В НАЦИОНАЛНИЯ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС
ЗА МЛАДИ ТАЛАНТИ „ТОДОР ВЛАЙКОВ" - 2017 г.
(за написване на разказ)

 

ВЪЗРАСТОВА КАТЕГОРИЯ V - VII КЛАС

Първа награда:

Розобер от Нелина Методиева Качкова
5 кл., СУ „Св. Паисий Хилендарски"  -  гр. Златица 

Втора награда:

Моите прекрасни майски разсъждения" от Никол Сика
5 кл., СУ „Сава Савов" - гр. Пирдоп

и

"Няма истинска радост без доброта от Деана Валентин Атанасова
5 кл., СУ „Христо Ясенов"  -  гр. Етрополе 

Трета награда:

Разказ за бъдещия брат" - Радостина Йорданова Димитрова
6 кл. СУ „Христо Ясенов"  -  гр. Етрополе

Специална награда за нестандартен език, оригинално мислене и богата фантазия се присъжда на:

Суперкотаракът Мърко" от Георги  Юлианов Свиленов
5 кл., СУ „Д-р Петър Берон" - гр. Костинброд. 


ВЪЗРАСТОВА КАТЕГОРИЯ VIII - XII КЛАС

Първа награда:

Камбалото бие на умряло" от София Димитрова Роглева
12 кл., Първа английска езикова гимназия - гр. София

Втора награда:

Мама" - Пламена Георгиева Питекова
9 кл., СУ „Св. Паисий Хилендарски" - гр. Златица   

и

Силата от Димитър Велков
11 кл., СУ „Сава Савов", гр. Пирдоп

Трета награда:

Сън" - Ванеса Мутафова
11 кл., СУ „Сава Савов", гр. Пирдоп


Благодарим на всички за участието!