2019-05-23  

„Послание от детството“ - концерт...

„Послание от детството" 45 години ДГ „Пека и Карло Чоконяни" Снимка: в-к "Камбана" В рамките на „Влайкови...

2019-05-21  

Душанските състави се изявиха във...

Душанските състави се изявиха във „Влайкови дни" Като част от културните празници „Влайкови дни 2019", вечерта...

2019-05-21  

Представяне на книгата „Достоевски....

Представяне на книгата „Достоевски. Шекспир. Приключения зад сцената" в Пирдоп На 20 май във виртуалния...

2019-05-23  

Столична община обявява конкурс за...

ОБЯВА Столична община обявява конкурс за избор на експерт „Комуникация и информация" на Областен информационен център София-град...

2019-05-23  

Столична община обявява конкурс за...

ОБЯВА Столична община обявява конкурс за избор на експерт „Информационно обслужване и услуги" на Областен информационен център София-град...

2019-05-23  

Столична община обявява конкурс за...

ОБЯВА Столична община обявява конкурс за избор на експерт „Логистика и информация" на Областен информационен център София-град...

 
 
 

ПОБЕДИТЕЛИ

В НАЦИОНАЛНИЯ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС
ЗА МЛАДИ ТАЛАНТИ „ТОДОР ВЛАЙКОВ" - 2017 г.
(за написване на разказ)

 

ВЪЗРАСТОВА КАТЕГОРИЯ V - VII КЛАС

Първа награда:

Розобер от Нелина Методиева Качкова
5 кл., СУ „Св. Паисий Хилендарски"  -  гр. Златица 

Втора награда:

Моите прекрасни майски разсъждения" от Никол Сика
5 кл., СУ „Сава Савов" - гр. Пирдоп

и

"Няма истинска радост без доброта от Деана Валентин Атанасова
5 кл., СУ „Христо Ясенов"  -  гр. Етрополе 

Трета награда:

Разказ за бъдещия брат" - Радостина Йорданова Димитрова
6 кл. СУ „Христо Ясенов"  -  гр. Етрополе

Специална награда за нестандартен език, оригинално мислене и богата фантазия се присъжда на:

Суперкотаракът Мърко" от Георги  Юлианов Свиленов
5 кл., СУ „Д-р Петър Берон" - гр. Костинброд. 


ВЪЗРАСТОВА КАТЕГОРИЯ VIII - XII КЛАС

Първа награда:

Камбалото бие на умряло" от София Димитрова Роглева
12 кл., Първа английска езикова гимназия - гр. София

Втора награда:

Мама" - Пламена Георгиева Питекова
9 кл., СУ „Св. Паисий Хилендарски" - гр. Златица   

и

Силата от Димитър Велков
11 кл., СУ „Сава Савов", гр. Пирдоп

Трета награда:

Сън" - Ванеса Мутафова
11 кл., СУ „Сава Савов", гр. Пирдоп


Благодарим на всички за участието!